info@dasas.com.tr

0216 634 48 20

(tr)

Dasas Armatur  

 

 

 

KURUMSAL

Dasaş Akarsu Armatürleri ülkemiz Armatür ve Akarsu Dispanseri sektörüne 1975 yılından beri imalatçı firma olarak yön vermektedir. Günümüzde yılların verdiği tecrübe ve müşterilerinin duyduğu güven ile armatür sektörünün öncü ve lider kuruluşları arasındaki haklı yerini almıştır.

Dasaş müşteri memnuniyeti odaklı yönetim sistemi benimsemiştir. Firmamız teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak için tüm imkanlarını seferber etmeyi ilke ve hedef edinmiştir.

Dasaş kurmuş olduğu Ar -Ge bölümü sayesinde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine olabilecek en iyi şekilde karşılık verebilmektedir. Türkiye ve Dünyadaki müşterilerinin armatür ve dispanserlerle ilgili olan standartlarını, uygunluk ve yönetmeliklerini takip eder ve sürekli olarak müşterilerine hizmet ve bilgi akışı sağlar.

Bunun yanında ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve uygun değerlerde ürün maliyeti belirlemek için üretim proseslerinde "bir defada kaliteli üretim" anlayışı ile haraket edilir.

Su insan hayatının en önemli yaşam kaynaklarından biridir olgusunun bilincinde olan firmamız bunu "Kalitenin adresi biziz" felsefesi ile tüm çalışanların ürün ve hizmet kalitesi elde etmekteki ortak amaç ve hedef haline getirilmiştir.

Dasaş Yönetim Kurulu

Sertifikalarımız

 


Armatür


Duş


Banyo Ekipmanları


Semaver Muslukları
 
 
 

 

 Dasas
@ 2016 - Görseller ve site içeriğinin tüm hakları Dasas'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz.

Türk Web Ajans